Myszy gra pamięciowa

myszy-karty-kalimba-02
  • promocja
Dostępność: 0
Cena: 49,00 zł 69,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych

Opis

Gra karciana ćwicząca pamięć i spostrzegawczość. Doskonała zabawa dla całej rodziny. Gra może być także świetną pomocą dydaktyczną do nauki języków obcych ze względu na wielość kolorów i ubrań przedstawionych na ilustracjach.

ZASADY GRY
Gra dla 2-4 osób
Każdy z graczy otrzymuje 5 małych kart i rozkłada je przed sobą w linii, nie oglądając obrazków. Następnie zostaje wyłożona jedna z dużych kart – wszyscy gracze uważnie jej się przyglądają i starają zapamiętać pokazane na niej myszy. Kiedy wszyscy są gotowi, dużą kartę należy zakryć. 
Teraz gracze odkrywają swoje karty i wybierają myszy, które według nich znajdowały się na dużej karcie (jeśli posiadają dwie identyczne karty, wykładają tylko jedną); resztę zakrywają. Ponownie odwracają dużą kartę, by sprawdzić odpowiedzi. Poprawnie odgadnięte myszy gracze zatrzymują – to ich wygrana! Jeśli wytypują błędnie, muszą oddać dwie karty, zdobyte wcześniej. Gracze dobierają karty tak, by mieć ich znów po 5. Teraz należy odsłonić kolejną dużą kartę. Gra toczy się do momentu, gdy któremuś z graczy skończą się karty. Zwycięży osoba, która zbierze najwięcej kart.

Wszystkie nasze zabawki szyjemy i produkujemy w Polsce.

WYMIARY
pudełko 16 cm x 11 cm x 3,5 cm
40 małych kart (przedstawiających myszki ubrane w 20 różnych kreacji)
10 dużych kart (przedstawiających 8 myszek na raz)

MATERIAŁ
papier karciany

KATEGORIA WIEKOWA
dla dzieci od 5 do 10 lat

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl