Zawartość tej strony wymaga odtwarzacza Flash Player

Get Adobe Flash player

Kofifi

Sklep z zabawkami dla dziecka i kawiarnia dla rodzica

KALIMBA Kofifi - kawiarnia dla każdego

To nieprawda, że mając małe dziecko nie można wybrać się do kawiarni. Można. Do naszej.

W KALIMBIE jest miejsce i dla rodziców i dla dzieciaków. Bo chcemy pokazać, że światy dorosłych i maluchów mogą mieć ze sobą wiele wspólnego, mogą się wzajemnie przenikać.

U nas rodzice napiją się wybornej kawy i spokojnie porozmawiają, podczas gdy dzieci załatwią swoje małe ważne sprawy w bajkowym domku (tylko dla nich!) albo drewnianym kąciku zabaw na tajemniczej antresoli! Atrakcji jest tak wiele, że trudno je wszystkie wyliczyć: tablica do rysowania, zjeżdżalnia, szalona ciuchcia pędząca pod sufitem, kosze zabawek, półki pełne książek... A dla najmłodszych jest nawet huśtawka!

Nasi duzi i mali goście mogą wspólnie uczestniczyć w kulturalnych wydarzeniach KALIMBY: wystawach, pokazach, spotkaniach, warsztatach... Czekają na nich liczne niespodzianki!

Dla strudzonych zabawą są pyszne zupy, tarty, naleśniki, grzanki, kanapki, ciasta, lody, żelki, gorąca czekolada, lemoniada i mnóstwo innych przysmaków. Można je wziąć ze sobą na plac zabaw (do parku, który jest naprzeciwko) albo zjeść na miejscu, odpoczywając w wesołym, jak owocowe landrynki, wnętrzu naszej kawiarni.

Tu znajduje się także nasz sklep firmowy, w którym można kupić wszystkie zabawki KALIMBY (również te niedostępne on-line). W sprzedaży mamy specjalnie wybrane książki od najlepszych wydawnictw dla dzieci! W KALIMBIE można też obejrzeć zaprojektowane przez nas meble i inne elementy wystroju dziecięcych wnętrz, które można u nas zamówić!

Serdecznie zapraszamy !

Otwarte codziennie:

poniedziałek - piątek

9:30 - 20:00

sobota - niedziela

10:00 - 20:00

Zabawne zabawki do zabawy - kalimba.pl

strona internetowa stworzona przez Studio AMPO